TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ s AJ

Neaktivní nabídka

37000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a víceletou praxi jako technolog? Orientujete se v technologiích obrábění, máte zkušenosti s programováním CNC strojů a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ v Brně? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ s AJ (37-47.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava technologických postupů
  • Tvorba programů pro CNC obráběcí stroje
  • Výběr vhodných nástrojů pro obrábění
  • Stanovování řezných podmínek
  • Řešení problémů a zlepšování procesu
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenství
  • Zkušenosti s programováním CNC
  • Dobrá znalost technologií obrábění
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Spolehlivost, technická zdatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno