MATERIÁLOVÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte VŠ vzdělání v oblasti chemie? Komunikujete v anglickém jazyce a máte zkušenosti na technické pozici ve výrobní společnosti? Znáte principy štíhlé výroby a chcete se stát významnou součástí nového projektu? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobce zdravotní techniky, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici MATERIÁLOVÉHO TECHNOLOGA.

Pracovní náplň

  • Dohled nad technologickými procesy ve výrobě
  • Vylepšování stávajících procesů
  • Zavádění principů štíhlé výroby
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ chemického zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Praxi na technické pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s tvorbou technologických postupů

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.