VÝROBNÍ INŽENÝR JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Je vaše vzdělání technického směru? Disponujete znalostmi procesů ve výrobě? Komunikujete bez obtíží anglickým jazykem a rád/a byste jej využíval/a v praxi? Pokud ANO, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost sídlící na západě Čech přijme do svého týmu šikovného kandidáta na pozici Výrobní inženýr (25 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce při zavádění nových projektů do výroby
  • optimalizace a zefektivňování výrobních procesů
  • podílení se na instalacích strojních zařízení
  • sledování výrobních kapacit a návrhy na zlepšení
  • úzká spolupráce s technology, kvalitou a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost anglického jazyka nutná
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • znalost nástrojů procesního inženýrství
  • technická zdatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na dojíždění
  • jazykové kurz
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dovolená navíc, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj