OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání stavebního směru nebo zkušenosti v této oblasti a umíte číst stavební výkresy? Jste komunikativní a láká Vás obchodní činnost? Zaujala Vás pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ v Brně? Potom hledáme právě Vás! Česká společnost zabývající se stavbami průmyslových objektů posiluje svým tým na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v České republice a na Slovensku
  • Péče o stávající zákazníky
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Jednání o cenových podmínkách
  • Jednání s investory
  • Práce v interním systému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání ideálně stavebního směru
  • Alespoň krátkodobou zkušenost s obchodní činností
  • Orientaci ve stavebních výkresech
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • Proaktivní přístup, velmi dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zajímavou práci v české perspektivní společnosti
  • Osobní růst
  • Moderní pracovní prostředí v Brně-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.