VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v centru Prahy? Máte atestaci z interního nebo všeobecného praktického lékařství? Jste komunikativní a chcete pracovat v ordinaci s nejmodernějším vybavením? Potom není na co čekat! Moderní nestátní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou péči svým pacientům hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici: VŠEOBECNÝ LÉKAŘ (45-55.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • ošetřování pacientů v ambulanci
  • zajištění pracovně lékařských služeb
  • 1x týdně dojezd za pacienty mimo ambulanci
  • vedení lékařských záznamů a dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ, lékařskou fakultu
  • atestaci z interního lékařství nebo všeobecného praktického lékařství
  • certifikát na používání ultrazvuku VÝHODOU
  • vstřícný přístup a týmovost

Co nabízíme?

  • moderní prostředí v centru Prahy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: Praha