PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ

Neaktivní nabídka

od 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou pracovní příležitost? Rádi byste pracovali v moderním prostředí ordinace v centru Prahy? Zaměřujete se na všeobecné praktické lékařství a chcete pracovat se špičkovou diagnostickou technikou? Ano? Tak proč nám ještě nepřišel Váš životopis? Na nic nečekejte a přihlaste se na pozici PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ, je pro Vás ta pravá! PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ (OD 48.000,-Kč)

Pracovní náplň

    Co požadujeme?

    • vysokoškolské vzdělání na lékařské fakultě
    • atestaci ze všeobecného praktického lékařství
    • ochotu jednou týdně dojíždět za pacienty
    • flexibilitu a vstřícný přístup k pacientům

    Co nabízíme?

    • moderní ordinaci se špičkovým vybavením
    • motivující finanční ohodnocení
    • pružnou pracovní dobu
    • 25 dní dovolené

    • místo výkonu práce: Praha