SMĚNOVÝ MISTR ELEKTRO ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Baví Vás elektro? Nevadí Vám práce na směny? Máte zkušenosti na vedoucí pozici? Chtěli byste pracovat ve stabilní výrobní společnosti na Rokycansku? Pak neváhejte a napište nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: SMĚNOVÝ MISTR ELEKTRO ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • řízení směny elektro údržby
  • koordinace údržby
  • vedení týmu
  • zajištění náhradních dílů
  • zajištění plynulého chodu strojů na přiděleném úseku

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (zaměření elektro)
  • zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
  • vyhlášku 50/78 Sb.
  • znalost MS Office
  • ochotu pracovat na směny v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • příplatek na dojíždění
  • dovolená navíc
  • prémie za řádnou docházku
  • prémie za pracovní výročí
  • mzdové příplatky nad rámec zákoníku práce
  • zázemí významné společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.