FYZIOTERAPEUT

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie? Chcete si najít práci, do které se budete každý den těšit? Láká Vás stát se součástí týmu profesionálů, kteří poskytují kvalitní péči a jsou pro svou práci nadšeni? Rehabilitační zařízení v krásném prostředí hledá do svých řad nové pracovníky na pozici: FYZIOTERAPEUT (25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • péče o hospitalizované pacienty
  • individuální rehabilitace a skupinová cvičení
  • provádění fyzioterapie ve vlastní cvičebně a v bazéně
  • měření výsledků v průběhu terapie
  • práce v moderním a příjemném prostředí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oblasti rehabilitace VÝHODOU
  • zručnost a vstřícný přístup
  • znalost anglického jazyka VÝHODOU

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • volno přes Vánoce

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.