KOUČ PRACOVNÍKŮ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste komunikativní osobnost, kterou baví práce s lidmi? Máte zkušenost v oblasti koučování pracovníků ve výrobě? Hledáte práci na Plzeňsku? Pokud Vás tato pozice oslovila neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná zahraniční společnost přijme schopného kandidáta/ku na pracovní pozici Kouč pracovníků ve výrobě (25 – 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování tréninku nových pracovníků ve výrobě
  • Příprava podkladů a školení pro rozšíření jejich znalostí
  • Vyhodnocování zvládnutých školení a zapracování v rámci určitého časového období
  • Řízení daného tréninku svěřených pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici alespoň 2 roky (Kouč, Team leader, aj.)
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)
  • Komunikativnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růst
  • Jazykové kurzy
  • Místo pracovištžě: Plzeňsko