STRATEGIC BUYER – FURNITURE

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se strategickým nákupem v mezinárodní společnosti? Hovoříte výborně anglickým jazykem a hledáte novou pracovní příležitost v Brně? Staňte se součástí mezinárodní výrobní společnosti na pozici: STRATEGIC BUYER – FURNITURE

Pracovní náplň

  • nákup materiálu a polotovarů pro výrobu a další zpracování
  • jednání se zahraničními dodavateli
  • optimalizace dodavatelského portfolia
  • vyjednávání o cenách a obchodních podmínkách
  • snižování nákladů
  • reporting managementu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru nebo v oblasti dřevařství/nábytkářství výhodou)
  • praxi v oblasti strategického nákupu
  • pokročilou znalost AJ slovem i písmem
  • dobrou znalost MS Excel
  • analytické myšlení
  • výborné vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • odborná školení
  • jazykové kurzy

  • pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.