SENIOR NÁKUPČÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost se strategickým nákupem pro výrobní společnost? Hovoříte anglickým jazykem a chcete se rozvíjet ve stabilní firmě? Pak mi pošlete Váš životopis!!! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR NÁKUPČÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Pracovní náplň

  • nákup materiálu pro výrobu
  • vyjednávání s dodavateli
  • optimalizace skladových zásob
  • komunikace s výrobou, logistikou a managementem
  • tržní analýzy
  • statistiky, reporty

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání
  • zkušenosti s nákupní agendou ve výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost ISO a obchodního zákoníku výhodou
  • ŘP sk. B
  • aktivní, samostatnou a rozhodnou osobnost

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování
  • jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce - Brno