INŽENÝR VÝVOJOVÉHO TESTOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Vystudoval jste v oboru elektro? Vládnete anglickému, nebo německému jazyku na vysoké úrovni? Vyznáte se v konstrukci testovacích zařízení a prováděním validačních testů? Hledáte smysluplné zaměstnání, kde můžete uplatnit svou kreativitu a technické znalosti? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní společnost, vyvíjející komponenty pro automobilový průmysl, v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici INŽENÝR VÝVOJOVÉHO TESTOVÁNÍ.

Pracovní náplň

  • Validační testování výrobků
  • Konstrukce a vývoj testovacích zařízení
  • Vývojové testování – elektrické a mechanické
  • Práce v systému SAP
  • Kooperace v rámci mezinárodního kolektivu

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického zaměření
  • Pokročilou znalost Angličtiny/Němčiny
  • Znalost vyhlášky 50 sb.
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji