SENIOR KONSTRUKTÉR – LIBERECKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte už nějaký ten pátek praxi v konstrukci? Konstruoval jste jednoúčelové stroje či výrobní linky? Pak nám nezapomeňte poslat své CV a my Vám zavoláme, abychom Vám řekli víc. Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na vývoj a výrobu speciálních strojů a výrobních linek, hledá do týmu konstruktérů nového parťáka na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR – LIBERECKÝ KRAJ (od 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Budete upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Budete vymýšlet nové linky dle požadavků zákazníka
  • Každý den konstruovat v CAD programu INVENTOR
  • Spolupracovat s týmem konstruktérů a výrobou
  • Budete muset včas dodržovat stanovené termíny

Co požadujeme?

  • Ukončené studium v oboru strojírenství na SŠ, VOŠ či VŠ
  • Alespoň 2 roky praxi na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti s konstrukčním programem Inventor, případně jiný CAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – chtít se dál rozvíjet
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Co nabízíme?

  • Odpočinete si o jeden týden víc, než je standardem
  • Když Vám to půjde jako po másle, rádi Vás finančně odmění
  • Občasné zahraniční cesty, smlouva na dobu neurčitou
  • Ve firmě si dáte v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj, Mladá Boleslav