Asistentka v administrativě (25.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní zaměstnání v oblasti personalistiky a účetnictví? Máte komunikativní znalost anglického jazyka? Jste komunikativní osobnost, která ráda pracuje v týmu? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Výrobní společnost se sídlem v Brně hledá kandidáta se zájmem o dlouhodobou spolupráci na pozici Asistentka v administrativě (25.000,-Kč)

Pracovní náplň

    - Koordinace, příprava a spoluúčast na výběrových řízeních
    - Komunikace se stávajícími zaměstnanci společnosti i zájemci o zaměstnání
    - Spolupráce s účetním oddělením (účtování cestovních příkazů, vyúčtování pokladny)
    - Vytváření zápisů z porad
    - Administrativní podpora

Co požadujeme?

    - VŠ vzdělání (ekonomické zaměření nebo zaměření na lidské zdroje výhodou)
    - Komunikativní znalost angličtiny
    - Zájem o práci, zodpovědnost
    - Komunikativnost a schopnost práce v týmu
    - Základní znalost účetnictví výhodou

Co nabízíme?

    - Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
    - Mobilní telefon k soukromému použití
    - Odpovídající mzdové ohodnocení
    - Příspěvky na stravování
    - Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.