PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti se zlepšováním procesů ve výrobní společnosti? Hovoříte anglicky? Jste dostatečně komunikativní, organizačně zdatný a máte smysl pro systematickou práci? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Zlepšování výrobních procesů vedoucích ke snižování nákladů a zlepšení vlastní výroby
  • Spolupráce s vedením, organizační a technické vedení techniků
  • Zodpovědný za zajištění efektivního chodu strojů, procesů, pravidelnou údržbu strojů
  • Školení, vedení a motivace vlastníků procesu
  • Tvorba školících materiálů
  • Vytváření a udržování pracovních návodek
  • Implementace změn
  • Pomoc zákazníkovi při řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • Pomoc při zahájení či přesunu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Znalost mechaniky a elektromechaniky, PLC systémů výhodou,
  • Rozvinuté analytické myšlení, schopnost určovat si priority

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré mzdové podmínky
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň a blízké okolí