CONTINUOUS IMPROVEMENT ENGINEER

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Jste technicky vzdělaný člověk, který má praxi ve výrobní společnosti? Je Vaše zaměření v oblasti zlepšování procesů, hledaní úzkých míst, aj. Hovoříte německým jazykem a rád/a byste je využíval v zaměstnání? Pokud Vás tato pozice oslovila, prosím neváhejte a ihned nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnosti přijme schopného kandidáta/ku na pozici Continuous Improvement Engineer (28 – 38.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • analýza a zlepšování výrobních procesů a jejich následná optimalizace
  • hledání úspor časů na jednotlivé operace,
  • sledování mezioperačních zásob,
  • kontrola dodržování firemních standardů
  • kontrola 5S na pracovištích
  • spolupráce při auditech
  • dohled nad procesním tokem a procesem výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • snižování nákladů výroby a splnění jakostních cílů

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání technického směru obor "Průmyslové inženýrství" velkou výhodou
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • alespoň 2 roční praxi ve výrobním podniku klidně i při škole
  • oceníme předchozí zkušenosti z velké výrobní společnosti
  • MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
  • komunikativní, organizační schopnosti
  • časová flexibilita

Co nabízíme?

  • 13. mzda v návaznosti na hospodaření společnosti
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na připojištění
  • dotované obědy
  • bonusy a odměny
  • vnitropodnikové vzdělávání a profesní růst
  • sociální program a věrnostní benefity
  • zázemí silné společnosti a jistota pracovní pozice
  • možnost rozvíjení se v tomto oboru
  • lokalita: Brno - venkov