PROGRAMÁTOR PLC STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s programováním PLC strojů? Umíte pracovat samostatně a máte zájem se osobně i profesně rozvíjet? Pak je tato nabídka práce právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v automotive obsazuje pozici: PROGRAMÁTOR PLC STROJŮ

Pracovní náplň

  • Programování řídících systémů, zařízení a strojů
  • Identifikace poruch a analýza chyb
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Spoluúčast na projektech a zdokonalování procesů

Co požadujeme?

  • SŠ - zaměření elektro
  • Praxi na obdobné pozici - podmínkou
  • Znalost systémů Simatic S7 a TIA
  • Znalosti měničů a parametizace
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Profesní a osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.