VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

23000 - 35000 Kč

Máte vzdělání v oblasti elektra, případně strojírenství? Jste kreativní, máte technické myšlení a ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Jste absolvent a hledáte zajímavý start pro Vaší kariéru, nebo již máte dostatek zkušeností a chcete mít možnost kariérně se posunout? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj nových součástí
  • Tvorba technické dokumentace
  • Kooperace při testování nových výrobků
  • Zavádění nových výrobků do sériové výroby
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Technické myšlení a kreativita
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost CAD programů

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Moderní ubytovací prostory – vhodné k relokaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji