KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR PŘÍPRAVKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Dokončuješ právě střední nebo vysokou školu v oboru strojírenství? Umíš konstruovat nejlépe v SolidWorks/SolidEdge? Chceš pracovat pro firmu, která ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým! Firma, která přes 20 let vyvíjí nejmodernější technologie v oblasti zakázkové výroby v Praze hledá šikovného absolventa SŠ/VŠ. Jedná se o pozici: KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR PŘÍPRAVKŮ (30–35000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Budeš navrhovat zlepšováky pro svařování
  • Pomůžeš kolegům nastavit výrobní metody byly efektivní
  • Budeš zodpovídat za celkovou konstrukci (od objednání po konstrukci)
  • Budeš denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • Svoje úspěchy budeš reportovat nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti strojírenství
  • Komunikativní Angličtinu (šéf je Angličan)
  • SolidWorks/SolidEdge jsou pro tebe hračka
  • Svařování znáš i jinak, než jen z teorie
  • KAIZEN a LEAN pro Tebe nejsou jen cizí slova

Co nabízíme?

  • Dostaneš práci u jedničky na trhu
  • Když budeš dobrý, čeká tě kariérní růst
  • Uvítá tě přátelský kolektiv
  • Budeš mít 5 týdnů na relax
  • Místo výkonu práce: Praha