MISTR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Dokážete se velmi dobře orientovat v technické dokumentaci a máte alespoň částečné znalosti nástrojů kvality a principů štíhlé výroby? Jste komunikativní a organizačně schopný? Potom jste ten pravý člověk pro tuto pozici! Zahraniční strojírenská společnost zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici: MISTR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • vedení kolektivu operátorů a předáků ve výrobě, jeho koordinace
  • nastavení parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • práce s výrobním plánem, reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • spolupráce s vedoucím výroby, mistry
  • zodpovědnost za efektivitu výroby, dohled na kvalitu a produktivitu
  • optimalizace pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • plnění nastavených cílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (obor strojírenství)
  • zkušenosti ve výrobě s vedením osob
  • AJ – B1
  • znalosti principů štíhlé výroby (KANBAN, 5S, metody trvalého zlepšování atd.)
  • schopnou, odpovědnou a stresu odolnou osobnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a rozrůstající se společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy a nápoje zdarma

  • Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.