OBCHODNÍK PRO PRODEJ KRMIV

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Jste absolventem oboru v oblasti zemědělství? Chcete se podílet na úspěchu stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti zemědělství? Jste samostatná a komunikativní osobnost? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Nadnárodní společnosti působící v oblasti prodeje krmiv, hledá pro různé regiony v rámci ČR do svého prodejního týmu tři junior OBCHODNÍKY PRO PRODEJ KRMIV (20-25.000,-Kč) se zaměřením na skot/drůbež/prasata.

Pracovní náplň

  • udržování kontaktů se stávajícími zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting
  • odborné poradenství zákazníkům
  • sledování aktuálních trendů na trhu

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání zemědělského směru (zaměření na krmivářství, zootechniku nebo zemědělské inženýrství výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatnou osobnost s dobrými komunikační schopnostmi
  • ochotu denně cestovat v rámci svěřeného regionu
  • praxi v oblasti prodeje (výhodou)

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • automobil i pro osobní účely
  • služební mobil a notebook
  • 24 dnů dovolené
  • nárůst mzdy po zapracování
  • výkon práce: různé regiony v rámci ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.