C++ DEVELOPER OLOMOUC

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v jazyce C/C++? Disponujete znalostí STL? Máte možnost podílet se na dlouhodobých mezinárodních projektech globálního leadera působícího v rychle se rozvíjejícím oboru komunikace se zákazníky. Společnost poskytující služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a zdravotní péče hledá developera do svého týmu využívajícího nejnovější technologie.

Pracovní náplň

  • Vývoj klíčového produktu Inspire Designer
  • Údržba stávajícího produktu a aplikací
  • Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
  • Spolupráce se SW konzultanty a jejich podpora
  • Zabývání se funkcionalitou produktu

Co požadujeme?

  • Velmi dobrá znalost C++ a STL
  • Alespoň 1 rok komerční praxe s programováním
  • Základní znalost webových technologií HTML a CSS
  • Schopnost stanovit priority a psát čitelný kód
  • AJ minimálně na úrovni technické specifikace
  • Flexibilitu a ochotu učit se vývoji v C# a .NET

Co nabízíme?

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.