TEAM LEADER C/C++

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Chtěli byste vést menší tým SW vývojářů? Máte zkušenosti s modifikacemi BIOSu nebo vás tato oblast láká? Programujete v LOW LEVEL C/C++ a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu programátorů
  • modifikace a implementace BIOSu a BSP pro Linux a Windows
  • rozšíření stávajícího kódu a nové funkcionality
  • oprava chyb a jejich nápravné opatření
  • návrh verifikačních testů pro novou část SW
  • komunikace se zákazníkem a řešení jeho požadavků
  • oprava chybného kódu a příslušná dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost programování v C/C++
  • analytické myšlení a schopnost určovat priority
  • pro zákaznický přístup a flexibilitu
  • týmového ducha a přátelskou povahu

Co nabízíme?

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a volný pracovní režim
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Příjemná firemní kultura a žádný dress code
  • Obdoba cafeteria systému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.