PŘEDÁK VE VÝROBĚ

Máte zkušenosti ze strojírenství? Dokážete vést tým lidí? Nevadí Vám pracovat pod stresem? Pak hledáme právě Vás! Zavedená nadnárodní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegy/kolegyně na pozici: PŘEDÁK VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Řízení pracovníků na směně
  • Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • Zlepšování procesů výroby
  • Zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě
  • Reportování nadřízenému
  • Zaučení nových podřízených

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • Komunikační schopnosti, technické myšlení
  • Ochota pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Firemní vzdělávání
  • Práce pro mezinárodní společnost
  • Možnost odborného růstu
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko