OBSLUHA CNC – FRÉZA

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jsi absolvent v oboru strojírenství nebo obrábění kovů? Hledáš svoji první příležitost? Jsi časově flexibilní? Nebojíš se a chceš ukázat, že si se něco naučil? Nejsi jazykově nadaný – NEVADÍ! Jsi naopak technický typ? Pak jediné, co musíš udělat je, odepsat mi! Česká strojírenská společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá novou posilu na pozici: OBSLUHA CNC – FRÉZA

Pracovní náplň

  • Práce s 3osou nebo 5ti osou frézou
  • Korekce programu
  • Kontrola obrobených dílů
  • Práce se 3D dokumentací

Co požadujeme?

  • SOÚ technického zaměření
  • Ochotu se učit a pracovat na směny
  • Pečlivost, technické myšlení a chuť se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Proplacené přesčasy
  • Příplatky za směnnost a docházku

  • Místo výkonu práce: Okres Hradec Králové