PROCESNÍ INŽENÝR – PARDUBICKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Pracoval/a jste někdy na pozici procesního inženýra ve strojírenské společnosti a vidíte v tomto oboru svou budoucnost? Domluvíte bez problému anglicky? Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku! Mezinárodní, prosperující společnost Vás příjme do svých řad na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR – PARDUBICKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • plánování výrobních procesů a technologií
  • optimalizace výrobního procesu
  • zhotovení výrobní dokumentace
  • kontrola a hlídání „slabých“ míst projektu
  • realizace změnového řízení

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, technické zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi na podobné pozici
  • nadšení pro věc, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavý systém zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc
  • možnost závodního stravování
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj