VEDOUCÍ MARKETINGU

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingu a dlouhodobé zkušenosti na vedoucí pozici? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni, jste schopen vytvářet reklamní sdělení a rozvíjet povědomí o značce pomocí marketingových nástrojů? Chcete spojit svojí další kariéru s významnou mezinárodní společností? Prestižní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici Vedoucího marketingu.

Pracovní náplň

  • Nastavování marketingových procesů
  • Podpora prodeje
  • Komunikace se zákazníky společnosti
  • Vedení týmu podřízených
  • Odpovědnost za rozšiřování kvalitního mediálního obrazu společnost

Co požadujeme?

  • VŠ v oblasti marketingu
  • Praxe na vedoucí pozici v marketingu
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Kreativní a strategické myšlení
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost Home Office
  • Automobil i k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji