PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ JUNIOR OD 30.000,- KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste člověk s technickým vzděláním? Baví vás programování a rád byste získal/a větší praxi? Hledáte stabilní společnost a místem pracoviště v lokalitě Praha – Východ? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost, sídlící nedaleko Prahy hledá šikovné kandidáty na pozici Programátor/vývojář od 30.000,- Kč

Pracovní náplň

  • Programování testovacích systémů
  • Spolupráce při zavádění nových výrobních zařízení
  • Jednoduchá školení obsluhy zařízení
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v mateřské společnosti (Německo)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru (elektrotechnika výhodou)
  • Aktivní znalost programování v jazyku C nebo C++
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou (písemná i ústní forma)
  • Orientace v oblasti automatizace výhodou
  • Dobrá znalost elektroniky

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní prostředí
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na penzijní připojistění
  • Místo pracoviště: Praha - Východ