ZÁKAZNICKÁ PODPORA-ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

19000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte uplatnění svých jazykových znalostí po skončení studií? Rádi byste zůstali v místě svého bydliště bez nutnosti relokace do velkého města? Pokud hovoříte jak anglickým, tak německým jazykem, zašlete svůj životopis! Přední světová výrobní firma přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: ZÁKAZNICKÁ PODPORA-ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • práce s poptávkami a objednávkami
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického i německého jazyka
  • znalost práce v MS Office
  • komunikativní osobnost se schopností řešit problémy
  • týmového ducha, proaktivní přístup k práci
  • asertivitu

Co nabízíme?

  • možnost uplatnění v mezinárodní společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • závodní stravování
  • šanci karierního růstu
  • zdokonalení svých jazykových schopností
  • místo výkonu práce: Hodonínsko