OPERÁTOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na rozvoji úspěšné farmaceutické společnosti, která má co nabídnout? Potom je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá! Mezinárodní farmaceutická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici: OPERÁTOR VÝROBY (24-27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu
  • obsluha výrobních zařízení
  • vyplňování provozní dokumentace
  • spolupráce na různých projektech

Co požadujeme?

  • SOŠ, obor chemie nebo farmacie VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • praxi ve farmaceutické výrobě velkou VÝHODOU

Co nabízíme?

  • příjemný kolektiv v moderní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + příplatky
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.