KONTROLOR KVALITY S AJ VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte praxi v kontrole kvality z výrobní společnosti nejlépe z oblasti nábytku? Hledáte stabilitu velké mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost se dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: KONTROLOR KVALITY S AJ VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • provádění kontroly kvality
  • odpovědnost za provedenou kontrolu kvality
  • řešení neshod a závad výrobků
  • komunikace s dodavateli
  • spolupráce napříč odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření v oboru nábytkářství výhodou
  • praxe na obdobné pozici 1 - 2 roky
  • orientace v oblasti nábytkářství
  • znalost materiálů: dřevo, kov, plast, textil
  • orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního vzdělávání a růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na jazykové kurzy

  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj (okraj Prahy v okolí D1)