ZDRAVOTNÍ LABORANT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z pozice zdravotního laboranta a jste držiteli registrace k výkonu zdravotnického povolání? Znáte dobře laboratorní prostředí a rádi byste pracovali s moderními technologiemi? Láká Vás pracovat v příjemném prostředí jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru? Pak je tato pracovní pozice ZDRAVOTNÍ LABORANT určena právě Vám! Společnost zabývající se zpracováním biologického materiálu hledá do svého týmu pracovníka na pozici: ZDRAVOTNÍ LABORANT (20-25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • práce v jednosměnném provozu
  • provádění analýz biologického materiálu
  • zpracování dat v laboratorním informačním systému
  • administrativa spojena s laboratorními úkony
  • práce s laboratorními přístroji a jejich kalibrace

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru Zdravotní laborant (SOŠ/VOŠ/VŠ)
  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • praxi v laboratoři, oddělení imunologie VÝHODOU
  • zodpovědný přístup, samostatnost a pečlivost
  • aktivní přístup k práci a ochotu dále se rozvíjet

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • možnost profesního růstu
  • příspěvky na volný čas

  • místo výkonu práce: Praha