ZÁKAZNICKÁ PODPORA ZAHRANIČNÍCH DODAVATELŮ AJ a NJ i pro ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

Hledáte společnost, kde můžete dlouhodobě kariérně růst? Jste komunikativní a nebojíte se hovořit s lidmi v anglickém i německém jazyce? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Úspěšná celosvětová společnost hledá posilu do svého týmu, který se zaměřuje na zákaznickou podporu, na pozici: ZÁKAZNICKÁ PODPORA ZAHRANIČNÍCH DODAVATELŮ s AJ a NJ i pro ABSOLVENTY! (až 28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky
  • získávání podkladů k dodávaným službám/výrobkům od dodavatelů
  • administrativní podpora zahraničních dodavatelů
  • řešení dotazů od dodavatelů
  • příprava pravidelných reportů (především v Excelu a interním systému)

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka (slovem i písmem)
  • znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • po zaškolení možnost práce i na home office
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování
  • další zaměstnanecké benefity jako např. sick days, mateřská školka aj.
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.