PROJEKTANT ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s projektováním v oblasti elektro? Rádi byste pracovali ve firmě „rodinného“ typu? Hledáte práci na pozici: PROJEKTANT ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ na Rakovnicku ve Středních Čechách? Pak nám zašlete náš životopis! Česká společnost zabývající projektováním a instalací výrobních linek hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: PROJEKTANT(-KA) ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ (35-40000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhovat elektrotechnické řešení nové výrobní linky
  • Kreslení výkresů zapojení v oblasti průmyslové elektrotechniky
  • Vyhotovení elektro dokumentací a manuálů
  • Komunikace se zákazníky i výrobou
  • Dohled nad uvedením výrobní linky do provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnika
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Projektování v E-plan, AutoCAD – výhodou
  • Základní znalost angličtiny
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Možnost získání nových zkušeností
  • Zajímavou práci na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.