SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a hledáte novou profesní výzvu? Jste spolehlivý a vylepšování procesů Vám není cizí? Láká Vás práce na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY na Vysočině? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme! Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vybudování systému plánování výroby
  • tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
  • zajištění kapacitního plánování výroby
  • kontinuální zlepšování, spolupráce s dalšími odděleními
  • sledování nákladů a snaha o zvýšení efektivnosti
  • analýza a optimalizace procesů ve výrobě

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • organizační schopnosti, systematické myšlení
  • schopnost řešit problémy, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina