SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Chtěli byste se podílet na tvorbě logistických procesů v oblasti automotive? Máte analytické myšlení a alespoň základní znalost práce s databázemi? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Mezinárodní obchodně logistická společnost z oblasti automotive hledá nového člena týmu na pozici: SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ S AJ (25-33.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce na dílčích logistických projektech
  • příprava návrhů na optimalizaci logistických procesů
  • plánování přepravy mezi centrálním skladem a skladovými pobočkami
  • analýzy jednotlivých projektů, práce s databázemi
  • sledování a vyhodnocování správnosti dat zadaných do systému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň roční zkušenost z oblasti logistiky a skladování
  • AJ – pokročilá znalost slovem i písmem
  • MS Excel – pokročilá znalost
  • zkušenosti s programem SAP
  • analytické myšlení, znalost logistických procesů, organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • zajímavé uplatnění v rozvíjející se mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • sick days
  • stravenky
  • slevy na produkty společnosti
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha Východ, u D1