PROJEKTOVÝ OBCHODNÍK V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Chcete dále posouvat své zkušnenosti z projektového řízení v automotive? Hovoříte dobře anglicky a německy? Pokud sníte o samostatné pozici v mezinárodní společnosti, pak hledáme právě Vás! Úspěšná automotive společnost přijme do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ OBCHODNÍK V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • samostatné vedení projektů
  • tvorba zákaznické strategie
  • zajišťování vztahů mezi zákazníkem a odběrateli
  • tvorba nabídek, podpora při jednání se zákazníky
  • aktivní spolupráce s projektovým týmem, vývojem i konstrukcí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením projektů (automotive velkou výhodou)
  • AJ i NJ na alespoň středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, schopnost vyjednávat a asertivitu
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • vynikající mzdové ohodnocení
  • samostatnou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování/stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha-východ