3D MĚŘÍCÍ TECHNIK S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Jste absolventem vysoké nebo střední školy technického zaměření? Nechcete již práci, která je každý den stejná a ve které nedostanete šanci naučit se něco nového? Vidíte svou budoucnost ve strojírenské společnosti, která Vás podpoří ve Vašem osobním i profesním rozvoji? Pak nemusíte číst další inzeráty, ale dočtěte tento! Máme pro Vás totiž vhodnou pracovní pozici: 3D MĚŘÍCÍ TECHNIK S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • údržba a obsluha 3D měřícího stroje
  • vyhodnocování výsledků
  • reporting nadřízenému
  • tvorba protokolů
  • v případě potřeby kalibrace měřidel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s 3D měřícími stroji
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • základní znalost ISO norem

Co nabízíme?

  • podporu Vašeho profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • možnost pružné pracovní doby
  • stravenky, závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.