KONSTRUKTÉR BEZ PRAXE

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a nedaří se Vám najít zaměstnání, protože nemáte praxi? Umíte pracovat s programem AutoCAD a orientujete se v technické dokumentaci? Láká Vás konstruktérská pozice ve strojírenské společnosti? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku! Česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vás příjme do řad svých zaměstnanců na pozici: KONSTRUKTÉR BEZ PRAXE

Pracovní náplň

  • tvorba technické dokumentace, její udržování a archivace
  • kreslení návrhů v programu AutoCAD
  • týmová spolupráce s ostatními kolegy
  • předávání informací a nových poznatků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenský obor
  • znalost programu AutoCAD
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenosti na pozici konstruktéra výhodou

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • příspěvky na stravování
  • firemní benefity
  • možnost profesního růstu
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové