CNC PROGRAMÁTOR (SVAŘOVACÍ ROBOTI)

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

Máte technické vzdělání a chcete dále rozšiřovat své znalosti v oblasti automatizace a řídicích systémů? Programování robotů a automatických strojů Vás baví a je to Vašim koníčkem? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost působící na Mladoboleslavsku? Pak je pracovní pozice CNC PROGRAMÁTOR (SVAŘOVACÍ ROBOTI) přímo pro Vás! Stabilní a perspektivní společnost hledá nové kolegy na pracovní pozici: CNC PROGRAMÁTOR (SVAŘOVACÍ ROBOTI) (26 - 29.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Programování robotů
  • Spolupráce s ostatními zaměstnanci
  • Instalace a uvádění do provozu nových strojů
  • Optimalizace procesu výroby
  • Tvorba offline programů pro reálné uvedení robotů
    do provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici nutností (automotive
    výhodou)
  • Zkušenost s programováním CNC strojů (např.
    ABB, KUKA, FANUC..)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat na směnný provoz

Co nabízíme?

  • Práce v perspektivní společnosti
  • Odborný a kariérní růst
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Mladoboleslavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.