PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zkušený programátor aplikací? Mluvíte plynule anglicky? Máte zkušenost s jazykem C#? Staňte se právě Vy členem našeho multikulturního týmu! Do úspěšné a prosperující německé společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROGRAMÁTOR (45 – 60.000 CZK)

Pracovní náplň

  • vývoj nových aplikací a modulů
  • implementace změn a úprava stávajících SW řešení
  • kooperace se zahraničními uživateli
  • samostatné vedení menších projektů
  • tvorba dokumentace
  • denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • plynulá AJ
  • zkušenost s vývojem v jazyce C#
  • znalost jazyka SQL, databází a platformy Windows
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • silné analytické myšlení
  • schopnost samostatného uvažování a pochopení zadání

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na rekreaci a volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • vzdělávací kurzy a školení
  • práce v úspěšné německé společnosti

  • Lokalita pracoviště: Brno