ANALYTIK LOGISTICKÝCH PROCESŮ S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás podílet se na tvorbě logistických procesů v oblasti automotive? Máte analytické myšlení, zkušenosti s prací s databázemi a víceleté zkušenosti v oblasti projektového vedení? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní obchodně distribuční společnost v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: ANALYTIK LOGISTICKÝCH PROCESŮ S AJ (40-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní zodpovědnost za logistické koncepty jednotlivých projektů
  • optimalizace logistických procesů a jejich implementace na jednotlivé pobočky
  • zodpovědnost za veškerou projektovou dokumentaci
  • práce s databázemi, tvorba analýz
  • sledování a vyhodnocování správnosti dat zadaných do systému
  • komunikace se skladovými pobočkami společnosti
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici podmínkou (z oblasti logistiky, skladování)
  • anglický jazyk – pokročilá znalost slovem i písmem
  • MS Excel – pokročilá znalost
  • znalost skladových programů SAP WM/LES
  • analytické myšlení, zkušenosti s projektovým vedením, znalost logistických procesů
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zajímavé uplatnění v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • služební vozidlo
  • sick days
  • stravenky
  • slevy na produkty společnosti
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha Východ