OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Jste obchodník s technickými znalostmi v oblasti strojírenství? Rád cestujete? Dokážete komunikovat v anglickém i německém jazyce? Láká Vás pozice OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO MANAŽERA? Tak neváhejte, čekáme jen na Vás! Úspěšná strojírenská společnost rozšiřuje své řady o pracovní pozici: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • budování a rozvoj nových obchodních vztahů (převážně zahraničí)
  • cca 14 dní v měsíci cestování v cizině
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • dohled nad projekty
  • starost o obchodní a marketingovou strategii

Co požadujeme?

  • min. SŠ (technického zaměření výhodou)
  • prokazatelné obchodní zkušenosti
  • anglický i německý jazyk slovem i písmem
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • ambice vést vlastní tým
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • samotnost, orientace na výsledek, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • výborné finanční ohodnocení, provize z prodeje, bonusy
  • automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zázemí úspěšné společnosti
  • stravenky
  • odborná školení
  • možnost kariérního a finančního postupu
  • kancelářské zázemí v centru Brna