PRODUKTOVÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jste vysokoškolsky vzdělán v oblasti elektra, případně strojírenství? Máte zkušenosti s řízením projektů, zaváděním nových technologií do výroby a v CAD konstrukci? Jste flexibilní, komunikativní osobnost, která je schopná samostatně řešit zadané úkoly a chcete se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti, působící v Královéhradeckém kraji? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu, hledá do svých řad kandidáty na pozici PRODUKTOVÉHO TECHNOLOGA.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových produktů a technologií do výroby
  • Řízení projektů
  • Úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • Optimalizace zařízení a procesů
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • VŠ elektro, případně strojírenského směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • Zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti
  • Znalost CAD programů – Pro/Engineer – výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Roční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji