MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Pohybujete se již nějaký čas v oblasti nákupu ideálně ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí a chuť se podílet na nových projektech v oblasti strojírenství? Pak hledáme právě Vás!!! Úspěšná a stále rostoucí strojírenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá posilu na pozici: MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU S AJ (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • plánování nákupu
  • vedení 7 členného týmu nákupčích
  • realizace výběrových řízení na dodavatelské společnosti
  • komunikace se zahraničními i českými dodavateli
  • vyjednávání cen s dodavateli
  • spolupráce s ostatními divizemi společnosti zejména pak s výrobou

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • několikaleté působení ve vedoucí pozici v nákupu (ideálně ve výrobní společnosti)
  • pokročilý anglický jazyk (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • dynamickou osobnost, vyjednávací schopnosti, zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme?

  • možnost profesního růstu v moderní společnosti
  • propracovaný bonusový systém
  • jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo pracoviště: severně od Prahy, dojezdová vzdálenost do 30 min.