ELEKTROMECHANIK – AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste absolvent a hledáte práci, kde budete montovat a instalovat velké výrobní automatizované linky a roboty? Chcete být součástí týmu u stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Německá společnost, která poskytuje inovativní a technologicky vyspělé řešení v oblasti automatizace, hledá pracovníka na pozici: ELEKTROMECHANIK – AUTOMATIZACE (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Montáže a instalace komponentů a sestav
  • Kompletace celého zařízení vč. pneumatiky, elektriky
  • Příprava stroje k expedici k zákazníkům
  • Opravy závad na zařízeních (ve výrobě i u klienta)
  • Práce zejména v sídle společnosti
  • Spolupráce se servisním týmem a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro s vyhláškou 50
  • Zkušenosti z povinné školní praxe - vítány
  • Znalost angličtiny/němčiny na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, systematičnost a týmovost

Co nabízíme?

  • Účast na velkých a atraktivních projektech
  • Bonusový program, příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání a karierní růst
  • Zaškolení v centrále společnosti (Německo)
  • Místo výkonu práce: 10 km od Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.