RECRUITER S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujete v personální agentuře nebo máte zkušenosti z recruitmentu? Hovoříte plynule anglicky a hledáte novou pracovní výzvu? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní úspěšná IT společnost přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: RECRUITER S AJ (35 - 45.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání vhodných uchazečů
  • Tvorba atraktivních inzerátů s cílem upoutat co nejvíce uchazečů
  • Účast na osobních pohovorech
  • Práce se sociálními sítěmi za účelem marketingové propagace společnosti
  • Reporting
  • Práce s interní databází a její aktualizace

Co požadujeme?

  • Zkušenost s náborem zaměstnanců
  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s tvorbou marketingových kampaní na sociálních sítích
  • Aktivní přístup, kreativita, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny
  • Komunikativní a organizačně zdatnou osobnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost ovlivnění výše mzdy na základě výsledků
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů, kde si vybere každý
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu finance@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu finance@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.