VÝVOJÁŘ ERP

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s objektově orientovaným programováním a ovládáte práci s databázemi? Umíte plynule komunikovat v anglickém jazyce? Chcete dále rozvíjet své schopnosti a kariérně růst? Pak hledáme právě Vás! Do významné a prosperující americké společnosti působící v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví hledáme vhodného kandidáta na pozici: VÝVOJÁŘ ERP (40 – 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj a správa ekonomického SW
  • rozšiřování stávajících i tvorba nových modulů
  • účast na návrhu technického řešení databázových částí aplikací a vytváření instalačních skriptů
  • testování softwarových funkcí a modulů
  • řešení uživatelských požadavků
  • komunikace v anglickém jazyce
  • občasné cestování
  • práce v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalosti v programování vyšších programovacích jazyků (např. C#, JAVA, C++)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praktická pokročilá znalost SQL
  • základní znalost konceptu a architektury databází Oracle, relačních databází obecně
  • výhodou znalost skriptování v shellu

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • propracovaný systém odborného vzdělávání a rozvoje soft skills
  • možnost home office
  • společné víkendové teambuildingové akce
  • kurzy angličtiny
  • rozsáhlý benefitní systém – cafeteria
  • možnost zahraničních pracovních cest – Evropra / USA

  • Lokalita pracoviště: Praha, Plzeň

  • Lokalita pracoviště: Plzeň