MATERIÁLOVÝ DISPONENT

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti v oblasti plánování materiálových toků? Dokážete pracovat v systému SAP a hovořit německým nebo anglickým jazykem? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis a přidejte se do týmu mezinárodní výrobní společnosti! MATERIÁLOVÝ DISPONENT

Pracovní náplň

  • Řízení toku materiálu výrobním procesem
  • Plánování a optimalizace toku materiálu
  • Zajištění materiálu do výroby
  • Koordinace dopravy s nasmlouvanými dopravci
  • Aktivní komunikace s dodavateli a s odděleními napříč společností
  • Sledování a kontrola dodávek materiálu – kvalita, termíny, moment objednání, množství
  • Spolupráce při řešení technických problémů, optimalizace procesů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • Zkušenosti na pozici plánování a objednávání materiálu
  • NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni
  • Práce v systému SAP výhodou
  • Smysl pro detail, spolehlivost, samostatný přístup k práci, pečlivost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti s rodinným zázemím
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Mzdové ohodnocení včetně bonusů, pevnou pracovní dobu
  • Dovolená navíc dle odpracovaných let, bonus za věrnost firmě
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj