KONZULTANT STAVEBNÍHO SKLA

Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group a její dceřiné společnosti ve střední a východní Evropě jsou součástí celosvětového koncernu AGC Group. AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. Vedení firmy i hlavní závody sídlí v Teplicích, 90 km severně od hlavního města Prahy, v blízkosti hranic se Spolkovou republikou Německo. AGC Flat Glass Czech vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví (využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací) a pro automobilový průmysl. Vyznačuje se velkým počtem inovací. Jejím prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Reflektuje potřebu nepřetržitých investic do technologicky náročných výrob řadících se k evropské špičce a umožňujících vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníků. Společnost AGC Flat Glass Czech patří rovněž k nejprogresivnějším tuzemským vývozcům. V současnosti vyváží tři čtvrtiny své produkce do osmi desítek zemí světa. Firma též stabilně náleží mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele v České republice. Svědčí o tom i fakt, že se pravidelně umisťuje v první desítce nejlépe hodnocených společností v zemi. AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici: KONZULTANT STAVEBNÍHO SKLA

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky, architekty, fasádními firmami, dodavateli, informování o škále výrobků, jejich vlastnostech a jejich možného konkrétního uplatnění a využití v architektuře a stavebnictví
  • spolupráce s prodejci, distribučními firmami, konzultační a poradenská činnost v rámci veletrhů a výstav, předkládání nabídek a prezentace vhodného typu zasklení, zpracování výpočtu dimenzí skla
  • spolupráce s VŠ technického směru, spoluúčast na případné publikační činnosti, zajištění zpětné vazby pro výrobní a obchodní úsek

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, stavební zaměření podmínkou, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní podmínkou, další jazyky výhodou
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní plat: 30.000,-Kč
  • výplatu 13. a 14. platu (min. výše garantovaná dle Kolektivní smlouvy činí 70% průměrného měsíčního výdělku)
  • nárok na finanční bonus na základě ročního hodnocení
  • 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
  • příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
  • firemní vzdělávání, možnost profesního růstu
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů – Cafeteria systém

  • Místo výkonu práce: Teplice – vedení společnosti, úsek manažera trhu základní skla pro střední Evropu

  • Požadovaný nástup: co nejdříve/dle dohody

  • Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Löwová, tel.: 417 502 143, e-mail: katerina.lowova@eu.agc.com

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.